O webu

Foto technické vybavení

• Výhradně technické (krátkodobé) PHPSESSID – jsou nezbytné pro zajištění elementární funkce stránek, proces zobrazení správné verze stránek.

Vznik internetových stránek

Tyto internetové stránky vznikly z potřeb hasičského sboru v Mutěnicích.

Stránky vznikly bezplatně, jako poděkování lidem, kteří ve svém volném čase, nejištně a bez nároku na jakékoliv finanční ohodnocení pomáhají nám všem. A to jak v krizových situacích tak mimo ně,
děkujeme.

Sociální sítě (Facebook)

Veřejná skupina "HASIČI MUTĚNICE"

Jsme s Vámi déle než 125 let

Založení hasičského sboru v Mutěnicích nebylo snadnou záležitostí, povedlo se to až na třetí pokus. Psalo se datum 13. března 1892. Život tohoto sboru nebyl už v samých počátcích jednoduchý. Stejně tak v letech C.K. Rakouska- Uherska po přelomu století, provázely sbor ekonomické a společenské problémy. Svého rozkvětu dosáhl sbor, jak je známo z pamětí, v letech první republiky.

Vlastně až do padesátých let byl tento sbor vždy samostatný a svobodný spolek zakládající se na dobrovolnosti.

Více z naší historie